20February2018

سازمان جوانان کمونیست

Sunday, 05 March 2017 21:47

با سلام و احترام فراوان به نمایندگان و شرکت کنندگان کنگره دهم حزب کمونیست کارگری ایران

Written by

من مهران؛ از فعالان حقوق LGBTQ ها و از اکتیویستهای سازمان جوانان کمونیست از یکی از شهرهای ایران با شما عزیزان صحبت میکنم.
بیش از یک سال است که با حزب آشنا شده ام وهمکاری میکنم؛ ازنظرسیاسی دوره های مختلفی رو طی کردم و پس ازگذار از اصلاح طلبی وسپس جمهوریخواهی لیبرال؛ گم شده خودم رو درسوسیالیسم و حزب کمونیست کارگری یافتم.
من در حال حاضر در زمینه حقوق و خواسته های همجنسگرایان؛ دوجنسگرایان؛ ترنسجندرها و کوییرهای ایرانی فعالیت میکنم و در این مدت توانسته ایم نگاه اعتراضی، حق طلبانه و مبارزه جویانه؛ همراه با امید و افتخار را دراین عرصه وارد کنیم و نگاه جدید و انسانی حزب و نقد سوسیالیستی و سکولار و پیشرو را در یک جدال شبانه روزی در سطح جامعه و در اینترنت و شبکه های اجتماعی وارد این عرصه کنیم و جهان بینی و دیگاه ما و نقد و روش ما برای تغییر این وضعیت را در بین جنبش دفاع از LGBTQها را نمایندگی کنیم. ما میخواهیم دراین عرصه سکوت و انفعال رو درهم بشکنیم و مبارزه ای را برای سازماندهی و‌تشکل یابی LGBTQهای ایران با افقی انسانی، برابر و سکولار و مدرن شکل دهیم و پلاتفرم خودمان که ازپیشروترین و انسانی ترین نگاه هایی هست که تا به حال به این عرصه شده را اجراکنیم.
ما LGBTQهای ایران و فعالین این جنبش از کنگره دهم حزب کمونیست کارگری ایران انتظارداریم که دراین مبارزه طبقاتی و ‌نبردی که برای نابودی این مناسبات غیرانسانی سرمایه داریست، ما LGBTQها را با خود همراه و همگام بداند. آزادی و رهایی تمام و کمال ما در گرو یک نظام انسانی و برابر با قوانین و فرهنگی سکولار و انسان محور و در گرو پیروزی جنبشهای مبارزاتی دیگر و رهایی از از این مناسبات ضدانسانیست. هنگامی این تبعیض جنسی و نگاه نابرابر و جنسیت زده درمورد LGBTQها محو میشود و ما را با ویژگیهای شخصیتی و عزت انسانیمان میشناسن که نظام ج . ا و مهم تر از آن مناسبات اقتصادی سرمایه داری که شالوده و زیربنای تبعیض و نابرابری عظیم تری که برای همه اقشار زحمتکش ایجاد شده است را از بین ببریم.
من درهمینجا از همه جوانان؛ LGBTQها و کسانی که به دنبال یک ‌زندگی بهتر وانسانی و خواستار پایان این رژیم ضدانسانی هستند؛ میخواهم که به حزب ما و سازمان جوانان ما؛ حزب کمونیست کارگری ایران و سازمان جوانان کمونیست بپیوندند و دست در دست هم و شانه به شانه برای مبارزه برای یک زندگی و دنیای بهتر؛ برابر و انسانی مهیا شویم.
با تشکر
مهران حمیدی - بهمن 1395

نظراتتان را بصورت کامنت در پایین همین پست و نیز صوتی و کتبی میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، لاین، وایبر و تلگرام هم برای ما بفرستید.
اینستاگرام: javanan.komonist
توئیتر: Javanan Komonist
اسکایپ: javanan.tamas
صفحه فیسبوک سازمان جوانان کمونیست: www.facebook.com/cyo.sjk
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
تماس با ادمین در تلگرام: @sjktamas
کانال تلگرامی سازمان جوانان کمونیست: https://telegram.me/joinchat/BOIwHju5SjiuAM37-ufV2g

Add comment


Security code
Refresh

connect1