20February2018

سازمان جوانان کمونیست

Sunday, 07 February 2016 19:19

بنظر شما طبق گفته حسن روحانی آیا در هیچ شرایطی نباید به انتخابات پشت کرد؟!

Written by

بخشی از نظرات دریافتی بینندگان برنامه پخش مستقیم.

 

فریدون:

36سال  با دروغ وفریب وخدعه مردم وجوانان را به پای صندوقهای  کذاب کشاندند لطفا به مردم بگوئید ای ملت ایران علت تنفیذ رای  توسط رهبر  چه معنائی دارد  ای  ملت  ایران  علت اینکه خبرگان رهبری تنها یک مشت پیرمرد  فرتوت   آنهم فقط آخوند هستند چیست؟ تکلیف معلمان   پزشکان    مهندسان   واصناف  دیگر کشور چه میشود  مگر همه کار مملکت  طهارت  ونماز وروزه است که فقط آخوند در مجلس خبرگان برود   دموکراسی  یعنی   حضور  همه ملت ایران   کی گفته  جنتی   مهر تائید  بر مردم ایران بزند  جنتی چکاره این مملکت است

 

داریوش:

درود برمردم ایران          

مردم شریف ایران حضور درانتخابات  یعنی موافقت با فقر وبیکاری وتبعیض ونابرابری  شرکت درانتخابات یعنی توسعه فقر ونداری وبیکاری ونابرابری 36سال رای دادید وهیچ تغییری نکردید این یکی دوسال هم هیچ تغییری نخواهید کرد لطفا با داشتن فقر وبیکاری واین همه اختلاس وتبعیض ونابرابری  و وجود آقازاده های گردن کلفت برای چه  درانتخابات شرکت میکنید  وچرا بافقر وبیکاری وتبعیض ونابرابری بیعت میکنید. وآقازاده ها را گردن کلفتر وپرو تر میکنید. لطفا با وجود این همه بدبختی وفقر ونداری وبیکاری وگرانی وبا وجود این همه نابرابری وتبعیض انتخابات را تحریم کنید چرا که حضور درانتخابات بمعنای مهر تائید برفقروبیکاری وتبعیض است.  بااشتراک فقرا  وبیکاران  وبی خانمانها وجوانان بی شغل ونیازمندان   را خبرکنید.    اشتراک یادتون نرود.  بس سوء استفاده از رای مردم      استفاده ابزاری  از مردم وجوانان دیگر بس است  .

 

فرشاد:

جناب آقای روحانی!

شما همچنان طوطی وار گفته ی رهبر و سر دمدار رژیم فاسد و جاهل اسلامی را بر زبان آوردید.البته همه ی مردم میدانند که شما یک عروسک خیمه شب بازی بیش نیستید.هر چند که این مکعب ها بصورت سمبلیک روز انتخابات در بین مردم عرضه میشن،اما رای دادن به این رژیم چه اصولگرا و چه اصلاح طلب ،خیانت به خاک ایرانت است که کار یک ایرانی اصیل نیست.با تشکر

 

محمود:

نمایش انتصابات خبرگان و شورای اسلامی که توسط رژیم اسلامی برگزار خواهد شد با وجود ردصلاحیت‌های گسترده، این بار با کمترین مشارکت مواجه خواهد شد. مردم ستمدیده‌ای که غرق در مشکلات اقتصادی و فقر هستند دلیلی برای مشارکت در شوی انتصابات رژیم اسلامی ندارند. البته قابل پیش‌بینی است که عده‌ای از جیره‌خوران و فریب خوردگان رژیم در این نمایش شرکت خواهند کرد.

 

داریوش:

باصطلاح اصلاح طلبان موجودیتشان در گرو بقای حکومت اسلامی است. انها تحت هیچ شرایطی حاضر به نفی حکومت نیستند. حتی خیلی از آنها به زندان هم میافتند ولی از داخل زندان هم از حکومت طرفداری میکنند.

 

مریم:

سلام دوستان عزیزم.من به حکومت ضد بشری رای نخواهم داد.و آ نچه که در دور و اطراف خودم میبینم مردم همه متنفرند و کسی تمایل به رای دادن ندارد.جان مردم از این همه جنایت به لب رسیده و ایران در آ ستانه انفجار است.ما مهر تایید به این همه جنایت در شناسنامه های خود نخواهیم زد.زنده باد آ زادی.

 

مجتبی:

درود ... چه اصلاح طلب چه اصولگرا ! هیچ فرقی با هم ندارند هر دو جنایت کار هستند ....فقط دارند مردم رو بازی میدهند و دیگری را رد میکنند ... هه هر دو از یک اخور علف میخورند.

 

میلاد:

خواستم بگم در شرایطی که دخترها وپسرها  از ناچاری و بی پولی تن فروشی میکنن و کودکان به جای درس ، تفریح و شادی کار میکنن که بهشون تجاوز میشه و بلاهای زیاد سرشون میاد درشرایطی که اسید پاشی میشه و اسید پاش میشه در شرایطی که کارگران و معلمان پرستاران زیر خط فقر هستن وبیش از ۸۰۰ اعدام در سال و حجاب اجباری اعدام همجنسگرایان  روحانی بیجا کرده که در هیچ شرایطی نباید به شوبده بازی انتخابات پشت کرد.

 

برنامه های پخش زنده سازمان جوانان کمونیست چهارشنبه ها و جمعه ها ساعت 9شب ایران است که میتونید برنامه را از طریق شبکه ماهواره ای نگاه شما (تلویزیون کانال جدید NCTV) مشخصات شبکه ماهواره ای نگاه شما: هاتبرد 8 ، ترانسپوندر 6/5 ، فرکانس 11200 ، سیمبل ریت27500 ویا از طریق اینترنت ببینید.

این برنامه را میتوانید از طریق لینک زیر ببینید: http://goo.gl/WaieKs

 شما هم میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، وایبر، لاین ویا اسکایپ(با آیدی: javanan.tamas) تماس بگیرید مستقیما و شفاها در برنامه اظهارنظر کنید و نیز از طریق تلگرام هم نظرتون رو بصورت کتبی برای ما بفرستید تا آنرا منعکس کنیم.

Add comment


Security code
Refresh

connect1