20February2018

سازمان جوانان کمونیست

Monday, 21 July 2014 00:00

از LGBTهای ایرانی حمایت کنیم!

Written by

وضعیت ال. جی. بی. تی های ایرانی بر کسی پوشیده نیست. این بخش از جامعه از کمترین حق برخوردارند و بسیاری از این عزیزان مجبورند که در خفا زندگی و روابط مورد نظر خود را داشته باشند و در بسیاری مواقع تحت شرایط سختی زندگیشان را پیش میبرند. حتی وقتی که از ایران خارج میشوند وضعیت زندگی آنها با توجه به حقوق اجتماعی موجود در غرب بهتر میشود اما هنوز بسیاری از این عزیزان تحت فرهنگ مذهبی و سنتی و مردسالارانه مورد سرزنش و تحقیر و فشار قرار میگیرند و به حاشیه جامعه رانده میشوند و اجبارا پنهانکاری و ایزوله شدن در برابر آنها قرار میگیرد. همه ما برای دفاع از حقوق انسانی باید بکوشیم. این بخش از جامعه نه تنها نباید پنهان و مرعوب شوند، نه تنها نباید حاشیه ای شوند بلکه باید مثل یک شهروند جامعه بتوانند زندگی و روابط آزادانه و انتخابی خود را داشته باشند.

در همین رابطه برای برخورداری از حقوق اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی این بخش از جامعه مانند یک شهروند متساوی الحقوق با دیگر شهروندان باید همه همبسته و فعالانه در حمایت از این بخش از جامعه فعالیت کنیم. باید مشکلات و وضعیتی که بر زندگی این عزیزان حاکم است را به گوش مردم آزادیخواه دنیا برسانیم. فستیوال پراید در استکهلم فرصتی ست که صدای ال. جی. بی. تی های ایرانی باشیم.

در همین رابطه از دوشنبه 28 جولای 2014 تا دوم آگست در این فستیوال حضور پیدا میکنیم و در رابطه با این بخش از جامعه به شرکت کنندگان در فستیوال پراید اطلاع رسانی میکنیم.

1. از چهارشنبه 30 جولای تا جمعه 1 آگست از ساعت شش عصر در محل فستیوال Östermalms- Idrottsplats Fiskartorpsvägen 2 .

2. در روز آخر فستیوال، شنبه دوم آگست ساعت یازده صبح در "هورنش گاتان بین رینگ وگن و ماریا توریت" در کارناوال(پراد) بزرگ فستیوال پراید استکهلم که بین پانصد تا هفتصد هزار بیننده دارد شرکت میکنیم و از ال. جی. بی. تی ها و جوانان و زنان ایرانی حمایت میکنیم و تصویری شاد و مدرن از آنان میدهیم. همه کسانی که دغدغه شان برابری، آزادی و انسانیت است را دعوت میکنیم باهم در این صف شرکت کنیم و صدای جامعه ایران رو به مردم جهان باشیم.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ویا تلفن 0739681438 تماس بگیرید.

لینک اونت

 

نه به مذهب، نه به جمهوری اسلامی

زنده باد آزادی و برابری

 

سازمان جوانان کمونیست 

26 تیر 1393

17 جولای 2014

 

Add comment


Security code
Refresh

connect1