23جولای2017

سازمان جوانان کمونیست

جمعه, 14 شهریور 1393 ساعت 00:00

فراخوان جوانان لبناني براي يک حرکت جهاني عليه داعش! همه دنيا را فرا ميخوانم پرچم داعش را آتش بزنند!

نوشته شده توسط

در لبنان بدنبال جنايات گروه تروريستي داعش در سوريه و عراق و کردستان و شنگال و .. ، جوانان بپا خاسته و اعتراض ميکنند. در بيروت سه جوان پرچم داعش را آتش زده و از اين طريق خشم خود را عليه اين جانيان وحشي اعلام کردند. داعش در لبنان نيز ۲۴  نفررا گروگان گرفته و اخيرا يکي از آنها را به نحو فجيعي به قتل رساند.

وزير دادگستري لبنان به حرکت اعتراضي جوانان عکس العمل نشان داد و دستور دستگيري و اشد مجازات براي آتش زنندگان پرچم داعش را صادر کرد. او اين دستور مجازات را چنين توجيه کرد که اين اقدامات داعش را جري تر ميکند و براي ما دردسر آفرين است.

در پاسخ به اين رفتار دولت، اکنون از طريق ويدئويي جوانان فراخوان به حرکت جهاني داده و از همه مردم دنيا دعوت کرده اند که پرچم داعش را آتش بزنند. اين ويدئو که امروز منتشر شده ، در فاصله کوتاهي ۲۱ هزار بار کليک شده و اين استقبال جهاني از اين فراخوان ادامه دارد.

 

از مردم ايران، از جوانان و از همه کسانيکه اين نوشته را ميخوانند دعوت ميکنيم به اين حرکت جهاني وصل شوند. پرچم داعش و پرچم جمهوري اسلامي ايران داعش در قدرت در ايران را آتش بزنيد و از اين صحنه فيلم گرفته و آنرا منتشر کنيد.

مينا احدي

۴ سپتامبر ۲۰۱۴

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

connect1