جمعه, سپتامبر 22, 2023
اصلیجنبشهادانشجوییفراخوان سراسری به‌مناسبت سالروز قتل حکومتی مهسا(ژینا) امینی و سالگرد آغاز «انقلاب...

فراخوان سراسری به‌مناسبت سالروز قتل حکومتی مهسا(ژینا) امینی و سالگرد آغاز «انقلاب زن زندگی آزادی»!

مردم مبارز سراسر کشور؛ «انقلاب زن زندگی آزادی»، انقلاب همه ما سرکوب‌شدگان علیه جمهوری اسلامی است!

فراخوان سراسری به‌مناسبت سالروز قتل حکومتی مهسا(ژینا) امینی و سالگرد آغاز «انقلاب زن زندگی آزادی»!

انقلابمان (انقلاب زن زندگی آزادی با اسم رمز مهسا/ژینا)، یکی از باشکوه‌ترین و عظیم‌ترین انقلابات بشریت، در آستانه یکساله شدن است. یکسالی که بر همه ما بسیار سخت گذشته؛ ما در کنار هم عزیزانی را از دست دادیم که یاد و خاطره و آرمان‌خواهی آنها در قلب‌مان همیشه زنده است.

در این یکسال لحظه به لحظه کنار هم بودیم و انقلاب و مبارزه را پیش برده‌ایم. رژیم اسلامی علی‌رغم همه جنایاتی که انجام داده اما موفق نشده ما و انقلابمان را متوقف کند و حالا در آستانه یکساله شدن «انقلاب زن زندگی آزادی» هستیم. بله، ما به‌عنوان سرکوب‌شدگان و بخش‌های تحت محرومیت، استثمار و سرکوب جامعه، مصمم‌تر از همیشه برای سرنگونی حکومت جنایتکاران و دزدان دوباره به میدان خواهیم آمد.

ما زنانی که برابر یکی از وحشی‌ترین حکومت‌های تاریخ بشریت ایستاده‌ایم، ما دانشجویان و دانش‌آموزانی که برای آینده‌ای بهتر آرام و قرار نداریم، ما کارگران و معلمان و بازنشستگان و کادر درمانی که برای یک «زندگی» انسانی و مرفه برای همگان در حال مبارزه‌ایم، ما رنگین‌کمانی‌هایی که آزادی و حقوق انسانی برابر می‌خواهیم، ما خانواده‌های دادخواهی که به امید دادخواهی، باید به سمت نبرد آخرمان علیه این حکومت دزد، سرکوبگر و جنایتکار برویم!

برای همه ما، سالروز قتل حکومتی مهسا(ژینا)ی ما که اسم رمز انقلابمان شد، فرا می‌رسد.

ما باید دگربار علیه کل موجودیت حکومت بچه‌کش و قاتل جوانان‌مان، قاتل امیدها و آرزوهای‌مان، بایستیم و فریاد «زن زندگی آزادی» سر بدهیم. بعد از یک سال مبارزه نفس‌گیر، دوباره به خیابان برمیگردیم.

در سالروز قتلی که کاسه صبرمان را لبریز کرد و سیل خروشان انقلاب را روانه خیابان‌های سراسر کشور کرد، برمی‌خیزیم و با اسم رمز «مهسا/ژینا»، دگربار لرزه بر تن متجاوزان و قاتلان می‌اندازیم.

از امروز تا روز ۲۵ شهریور؛ آمادگی برای تجمعات، فعالیت‌های میدانی، تبلیغات، سازماندهی شهری و محله‌ای برای حضور هر چه بیشتر مردم برای سالروز انقلابمان.

فراخوان ما به‌عنوان «شبکه سراسری انقلاب زن زندگی آزادی» (تشکل‌های دانشجویی و دانش‌آموزی و گروه‌های مبارزاتی شهری زنان و جوانان) رو به عموم جامعه در روز شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲:
تجمعات اعتراضی گسترده محله‌محور و راهپیمایی و تظاهرات اعتراضی به سمت خیابان‌ها و میادین اصلی شهر برای تسخیر آن‌ها، در شهرها و استان‌های سراسر کشور

در شهر سقز و کل استان کردستان:
حضور در راهپیمایی اعتراضی به سمت مزار مهسا(ژینا) امینی در آرامستان آیچی و اعتصاب سراسری کسبه و بازاریان در شهرهای کردستان

شبکه سراسری انقلاب زن زندگی آزادی
(تشکل‌های دانشجویی و دانش آموزی و گروه‌های مبارزاتی شهری زنان و جوانان)
۶ شهریور ۱۴۰۲

مقالات ذات صلة

محبوبترین

آخرین نظرات